19 вересня викладачі кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання взяли участь у міжкафедральному науково-практичному семінарі «Впровадження мобільно-орієнтованих технологій навчання», що пройшов на факультеті фізики, математики та інформатики.

Мобільне навчання (mobile learning або m-learning) вважають новою стадією розвитку електронного навчання (e-learning), що використовує як засіб навчання мобільні пристрої і безпровідний доступ до навчальних ресурсів. Тому впровадження мобільно-орієнтованих технологій навчання активно обговорюється серед педагогів-науковців. Викладачі кафедри підготували цікаві доповіді, а також прийняли активну участь в обговоренні.

Ви тут: Головна Новини та події ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ «ВПРОВАДЖЕННЯ МОБІЛЬНО-ОРІЄНТОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ»