Уманський НВЦ «Планетарій» приймає відвідувачів з усіх усюд

П’ятнадцятий рік при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини діє навчально-виховний центр «Планетарій».

Завдяки його роботі зустрітись із зірками можуть як студенти і школярі, так і будь-хто бажаючий.

Кожного року під час роботи пришкільних таборів відпочинку його відвідують понад 1500 діток різних вікових категорій з різних областей України, які з цікавістю проводять в ньому час, мандруючи Сонячною системою та нашою Галактикою, мають змогу побачити різні фізичні та астрономічні явища тощо. В кінці екскурсії з задоволенням спостерігають захоплюючу атмосферу вильоту у відкритий космос».

За роки свого існування НВЦ «Планетарій» відвідало понад 20 тисяч відвідувачів з усієї України.

НВЦ «Планетарій» може відвідати кожен бажаючий. Для цього потрібно лише заздалегідь домовитися, зателефонувавши за нижченаведеним номером телефону. Науково-популярні екскурсії проводяться для дітей різного віку, починаючи з дошкільного. Також екскурсії можуть бути корисними та цікавими для вчителів і викладачів природничих дисциплін й тим, хто просто цікавиться астрономією.

Адреса: м. Умань, вул. Садова 2, корпус №2 (факультет фізики, математики та інформатики), аудиторія 218.

Контактна особа: Підгорний Олександр Васильович, тел. +380680729721.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

Ви тут: Головна Новини та події Уманський НВЦ «Планетарій» приймає відвідувачів з усіх усюд